kurumsal temizlik şirketleri ankara - temizlik şirketleri ankara -  kurumsal temizlik firmaları ankara - kurumsal temizlik personel hizmetleri ankara - profesyonel kurumsal temizlik şirketi - temizlik personeli temini - profesyonel kurumsal temizlik şirketleri ankara - sözleşmeli sabit temizlik personeli - temizlik malzemesi temizlik ürünleri - toptan temizlik malzemesi - sözleşmeli kurumsal personel temini ankara - kurumsal temizlik şirketi ankara - temizlik şirketleri ankara - ankaradaki temizlik şirketleri - cleaning service ankara - temizlik hizmeti - ankaradaki temizlik şirketleri - kurumsal temizlik firmaları - ankara kurumsal temizlik şirketleri - ankara temizlik şirketleri - temizlik şirketi ankara -temizlik firmaları -  ankaradaki temizlik şirketi - kurumsal tesis yönetimi firmaları - kurumsal temizlik personeli - kurumsal profesyonel temizlik şirketleri ankara - sözleşmeli sabit temizlik personeli - temizlikmalzemesi - temizlik ürünleri - toptan temizlik malzemesi -sözleşmeli personel temini - temizlik şirketi ankara - servis personeli -  temizlik malzemesi ankara - kurumsal endüstriyel temizlik ürünleri ankara kurumsal temizlik firmaları ankara, ankarada kurumsal temizlik ve personel destek hizmetleri - çankaya,ostim,yenimahalle,etimesgut,bağlıca,çayyolu,mamak,sincan,keçiören,ulus,kızılay,atındağ,gölbaşı,akyurt,pursaklar,gimat, kurumsal temizlik şirketleri ankara,çankaya

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/servapak
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05436144768
  • http://www.twitter.com/servapak
Kurumsal Temizlik Hizmeti
Kurumsal temizlik hizmetleri
Personel Destek Hizmetleri
Personel Destek Hizmetleri
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Cam&Kompozit Temizliği
Bordrolama
Bordrolama ve Muhasebe Hizmetleri
Part Time Hizmetler
Yarı Zamanlı Personel Hizmetleri
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret71284
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.014933.1472
Euro36.073136.2177
Site Haritası
Kişisel Veriler Politikası

Anasayfa

Neden Servapak  kurumsal?

 

Servapak, kurumsal temizlik şirketi ,kurum ve kuruluşlara farklı hizmet anlayışıyla, profesyonel kurumsal temizlik hizmeti ve uzman personel destek hizmetleri veren özel kuruluştur.Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeği ile kurumsal temizlik hizmeti ve uzman personel destek hizmeti vermektedir.Dünyada Gelişen kalite ve rekabet anlayışı kurum ve kuruluşları kendi ana faaliyetleri üzerinde odaklanarak fark yaratmak ve tasarruf sağlamak için yeni arayışlara itmiştir. Ülkemizde işletmeler için önemi bilinmeyen Outsourcing kavramının gelişmesi ile ürün ve hizmete endeksli, kurumun faaliyet konusu dışındaki tüm işlemlerin tek bir noktadan yönetildiği bir sektör oluşmuştur.

 

Servapak  kurumsal temizlik şirketi, temizlik hizmetlerini malzeme dahil seçeneği ile gerçekleştirerek, işletmeler için en önemli gider kalemi olan ürün tüketimini azaltmaktadır.Hizmet bedeline dahil olan ve sınırsız tedariği sağlanan ürün kalemlerinde işletme tasarruf sağlarken iş takibi yükünden de kurtulmaktadır. 

 

Servapak kurumsal temizlik şirketi, istihdam ettiği tüm personelini ve müşterilerini, oluşabilecek zarara ve olumsuzluklara karşı bedelsiz olarak iş koluna göre mali sorumluluk ve ferdi kaza sigortası kapsamında sigortalar. 

 

Servapak kurumsal temizlik şirketi, müşteri odaklı çalışma prensibi ile süreklilik arz eden ve artan hizmet kalitesi hedef alınarak görev tanımı ve proses belirler. Verdiği kaliteli hizmetin devamlılığını garanti eder.

 


Servapak  kurumsal temizlik şirketi, verimli çalışma standartlarında işin gereklerine uygun personel seçimi yapar. Doğru insanın doğru işte görev almasına özen gösterir. Detaylı vardiya programı ve  doğru cihazlar seçerek en az maliyet ile maksimum verimi hedefler.

 

Servapak kurumsal temizlik şirketi, anlık geri bildirim ve hizmetin kalitesi açısından tüm kurumsal iletişim araçlarını 24 saat açık tutar.

 

Servapak  kurumsal temizlik şirketi, istihdam ettiği her personelin tüm yasal sorumluluğunu, bordrolama işlemlerini , sosyal haklarını ve yasal takibini üstlenir.

 

Servapak kurumsal temizlik şirketi, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği amaç edinmiş olup, profesyonel yönetici kadrosu ve çalışanları ile, kurucularının 2002 yılından bu yana kurumsal hizmet sektöründeki deneyimi sayesinde, alanında markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen örnek şirketler arasındadır.
 
 

Servapak, kurumsal ihtiyaçlara en doğru çözümler ve tasarruf odaklı fiyatlar belirleyerek, çözüm ortaklarının memnuniyetini ve güvenini kazanmaya ve büyümeye devam etmektedir.


**Malzeme dahil gerçekleştirdiğimiz hizmet seçeneği ile temizlik hizmetlerin de hizmet tutarına dahil olan ve tedariği sağlanan temsilciliğini yaptığımız bazı ürün markalarımız. 

   
    

Servapak Kurumsal Temizlik ve Personel Destek Hizmetleri Ltd. Şti.
>İrtibat Ofisi: Mahatma Gandhi  Caddesi 25/8 Çankaya /ANKARA
>Depo Merkez Sevkiyat : Öz ANKARA Gıda Toptancılar Sitesi No:2/60 GİMAT Yenimahalle ANKARA
Müşteri Hizmetleri :  0850 303 11 86 
Tel: 0312 369 9 479  Fax: 0312 417 95 18

 Ankara irtibat Ofis: Mahatma Gandhi  Caddesi 25/8 Çankaya /ANKARA                  Depo Merkez Sevkiyat : Öz ANKARA Gıda Toptancılar Sitesi No:2/60 GİMAT Y.Mahalle ANKARA